Zdroj: Prásk!
Hraní na city?

Tenista Rosol vrací úder: Smutný VZKAZ fanoušky chytil za srdce! FOTO

11. 12. 2018

Vztah před rokem rozvedené dvojice Lukáše Rosola (33) a Míši Ochotské (33) není podle všeho zrovna idylický. Teď se to po čase opět projevilo, když tenista přidal na sociální síť fotku se synem (3), ke které napsal velmi smutný vzkaz.

6 fotek
Tenista Lukáš Rosol je potřetí šťastně ženatý s půvabnou manželkou Petrou, a tak by se mohlo zdát, že je konečně spokojený. Podle jeho poslední reakce se ale přece jen najde jedna zásadní věc, která ho, zdá se, velmi trápí.

Rosol zveřejnil na svém Instagramu fotku s malým synem Andreáskem, kterého má s bývalou manželkou a moderátorkou Míšou Ochotskou. S tou se loni v listopadu rozvedl, a podle jeho slov to vypadá, že syna od té doby moc nevídá. „Konečně spolu, Andreásku... tento rok bohužel jen potřetí. Snad se uvidíme ještě do Vánoc!“ napsal tenista srdceryvný text k roztomilé fotce se synem, pod kterou se během chvíle objevil dotaz, který vyvstal na mysli nejspíš každému.

„Jako že jste neměl více volna, nebo dovoleno od někoho? Jestli od někoho, tak je to smutné. A jestli volna, tak bohužel ještě více. Malej je krásnej a spolu vám to sluší,“ zeptal se na rovinu zvídavý fanoušek. A Rosol neměl problém s odpovědí. „Volno bych si rád udělal,“ naznačil tak nepřímo, že mu bývalá manželka nedopřeje vídat syna častěji.

Těžko ale říct, na čí straně je pravda. Opravdu Míša Ochotská brání Lukáši Rosolovi vídat se pravidelně se synem, nebo tenista neříká tak úplně pravdu a kvůli práci a nové manželce si více času neudělá? Co myslíte?

Autor: bin

Diskuze