Maria Sharapova a Serena Williams
Zdroj: isifa.com
Hot News Na Wimbledonu to vře!

Williamsová zaútočila na Šarapovovou. Pobijí se tenisové ikony i mimo kurt?

Fanoušci bílého sportu si právě v těchto dnech přijdou na své. V Anglii totiž začal legendární tenisový turnaj Wimbledon. A neodstartovala ho nečekaná porážka favorita, ale pořádný skandál!

Obhájkyně titulu Serena Williams si v posledním rozhovoru před začátkem turnaje nedávala dostatečně pozor na to, co říká, a teď musí nést následky. Otevřeně totiž mluvila o své ruské sokyni Marii Šarapovové. A na blonďaté krásce nenechala nit suchou.

Ve svých výrocích sice nejmenovala doslova Šarapovovou, každému to ale hned bylo jasné. Američanka to navíc později přiznala.

Serena Williams, Maria Šarapovova

„Jestli chce chodit s klukem s černým srdcem, tak ať si to užije. Každý rozhovor začíná slovy ´Jsem tak šťastná. Mám takové štěstí´. Je to strašně nudné. Proto ji nikdo nepozve na žádnou cool party," nešetřila kritikou v časopise Rolling Stone ani bulharského partnera Šarapovové Grigora Dimitrova.
 

Wimbledon sledujte ŽIVĚ na FANDOVI, NOVA Sport a VOYO. V pondělí vypadl Rafael Nadal. Dočkáme se i v úterý nějakého překvapení? Vysílací program najdete ZDE.
 

Reakce temperamentní Rusky na sebe nenechala dlouho čekat. "Když už chce mluvit o osobních záležitostech, možná by spíše měla víc povídat o vztahu se svým přítelem, který byl ženatý, má děti a teď se rozvádí," brání se Šarapovová. Myslela tím Sereny trenéra Patricka Mouratoglou, jejich vztah však zatím ani jeden nepotvrdil a oba stále mlží...

Serena Williams, Maria Šarapovova

Serena WIlliams, která svým svalnatým tělem budí respekt, si později zřejmě uvědomila, že přestřelila, a rychle se stáhla. Dokonce se pokusila o nápravu. „Chci v tento moment být upřímná a říct: Promiň za celou tuhle záležitost. K Marii mám velký respekt jak na kurtu, tak mimo něj. Což je o důvod víc, abych jí řekla: Hele tohle se má tak, tohle zase jinak. Omlouvám se!" vzkázala čokoládová kráska.

Serena se zřejmě lekla, že tato aférka by mohla mít dopad na její hladký postup v nejslavnějším tenisovém turnaji Wimbledon, který momentálně přenáší FANDA, NovaSport a nejdete ho také na VOYO.cz. Narazit totiž na rozzlobenou Rusku, která také patří k favoritkám, by pak mohla znepříjemnit její obhajobu z loňského roku.

Poznáte, kdo vyrostl z těchto chlapečků? Nápověda: Milují sport

Autor: bar

Diskuze