Aristotle Polites - 1
Zdroj: Instagram
Budoucí celebrita

Chlapec (2) začal parodovat svého strýce modela! Jeho FOTKY jsou teď mnohem úspěšnější

Model a fitness trenér Aristotle Polites má velkou konkurenci. Jeho dovuletý synovec ho začal napodobovat. Jeho fotky dobyly internet a jsou úspěšnější než Aristotlovi. Pobaví vás!

12 fotek
Známý newyorský model a fitness trenér řeckého původu Aristotle Polites má silnou konkurenci. Není to nikdo jiný, než jeho vlastní synovec Oggi, který povedeným způsobem kopíruje všechny pozérské fotky svého strýčka.

Celé to začalo tím, že se mamince Oggiho Katině Behm, která je Aristotelovou starší sestrou, nedařilo obléknout svého malého neposedu. Nezbedník měl na sobě jen do půl těla navlečený svetr a neustále před ní utíkal.

Nakonec se Katin rozhodla, že ho alespoň vyfotí, protože se svetrem kolem krku vypadal opravdu hodně roztomile. Když si ale fotku pořádně prohlédla, všimla si, jak moc je podobná té, co si její mladší bratr nedávno přidal na svůj Instagram. Od té doby se to stalo jejím koníčkem – přidává na svůj Instagram fotky malého Oggiho, který kopíruje jejího bratra modela, z jehož povolání si prý vždy dělala legraci.

Na mnoha fotkách kouzelný klučina vypadá dokonce líp, než strýček. Zdá se, že i Aristotel si toto svérázné soupeření se synovcem užívá – občas na svůj instagramový profil přidá společnou fotku a zeptá se, kdo z nich dvou vypadá líp. Ale v takhle těžké konkurenci většinou prohrává.

Autor: Iri

Diskuze