Ornella a Quentin
Zdroj: Instagram
Dítě štěstěny

TEN SI ŽIJE! Malý Kokta se má lépe, než řada smrtelníků. Podívejte se, jak ho Ornella nechává rozmazlovat!

Malý Quentinek Kokta (24) byl takřka vymodlené dítě. Podle toho si teď také žije a nechává se od rodičů a blízkých příbuzných patřičně hýčkat. Hleďte a záviďte!

7 fotek
Je to víc než čtyři roky, kdy se provalil na veřejnosti vztah Ornelly Koktové (za svobodna Štikové) a Josefa Kokty (59). Nedlouho na to se ukázalo, že je tehdy ještě náctiletá dívka v jiném stavu a se starším proutníkem tak nečekaně čeká dítě.

Pro Pepu to nebylo nic nového, ten má z předchozích vztahů dětí jako smetí, ovšem Ornella se připravovala na roli matky teprve poprvé, což vzhledem k jejímu věku není nikterak překvapivé. Společnost ji z počátku za poměr se starších mužem soudila a obviňovala ji, že se nechala zbouchnout schválně. Ornella to však vše ustála a dnes je spokojenou matkou i manželkou dvou milujících kluků.

Není proto divu, že se Quentin má se svými rodiči skutečně více než dobře. Nedávno se vrátil z luxusní dovolené z francouzské Provence a aby ty prázdniny byly opravdu dokonalé, nechává se opečovávat tak, e by mu řada dospělých mužů záviděla. Podívejte se na fotku, kde můžete vidět, jak si Quentin náramně užívá péči v salónu. Nedávo ho balili do plen a teď už chodí na zábaly sám!

Autor: bin