Rytmus - 1
Zdroj: Instagram
To celkem ujde, ne?

Ten má štěstí! Rytmus prozradil, jaký balík dostal za minutu v reklamě. Z toho se vám protočí panenky!

Patrik Vrbovský (40) alias Rytmus si vždy zakládal na luxusu a penězích. Proto se teď nezapomněl pochlubit, jak moc si namastil kapsu na nejmenované reklamě. Asi to nebude málo, podle toho, co řekl...

7 fotek
Zpěvák Rytmus vždy rád dával na odiv, fakt, že na to má. Na drahá auta, dovolené, bydlení, šperky... Zkrátka že je, jak se říká, ve vatě. Kromě zpěvu se ale teď začal angažovat i v reklamě, a tak se nezapomněl pochlubit, jak je na tom s honorářem.

„Sleduj, jak za minutu vydělám na garsonku,“ pochlubil se veřejně podle serveru Čas.sk zpěvák. Navíc podle ověřených informací, minutový spot, ve kterém se objeví, nebude pravděpodobně jediný jednorázový výdělek spojený s danou reklamou.

„Tam toho může být podstatně víc. Většinou se umělci během reklamních kampaní dohodnou i na koncertech a případně na spolupráci při reklamních akcích, kde mohou dostat další peníze,“ vysvětlil odborník na reklamu s tím, že Rytmus si tak může kromě balíku v hodnotě garsonky přijít také na další pěkně peníze v rámci jedné reklamy.

Autor: bin

Diskuze