Ordinace: Braňo Holiček jako MUDr. Tomáš Zajíc
Zdroj: Archiv TV Nova
Oběť úchyláků

Temná vzpomínka na dětství: Pedofilové na mě pořádali hony, přiznal Braňo Holiček z Ordinace

Česko teď mluví o polském pedofilovi, který prý vtrhnul do republiky. Talentovaný a oblíbený herec z Ordinace v růžové zahradě 2 Braňo Holiček přiznal, že i on má zkušenosti s tímto druhem úchylů.

Braňo Holiček se představil dětskému světu v pohádce Král Sokolů. A to by nebyli pedofilové, aby si tak hezkého klučiny nevšimli. Dnes sice v Ordinaci vystupuje jako doktor Tomáš Zajíc, býval to však klučina k pohlazení...

"Dozvěděl jsem se, že moje fotky z té pohádky, kdy mi bylo 14 let, se pohybují na stránkách s pedofilní tématikou," prozradil deníku Aha! tak trochu rozhozený Holiček. Tohle opravdu nečekal. "Sám jsem je tam našel a nebyl jsem rád. Dokonce musím říct, že jsem se tak trochu i bál."

Odborníci sdělili novinářům z Aha!, že Holiček je ikonou českých pedofilů. Ve filmu pobíhalo polonahé blonďaté dítě a jeho snímky se rychle rozšířily po internetu. "Dostával jsem od nich smsky nebo emaily. A opravdu hodně se chtěli se mnou sejít," prozradil herec a dodal, že jeden z nich se do něj zamiloval. "Ale sex mi přímo nenabízel, oni jsou hrozně opatrní," zjistil.

 

Autor: pul

Diskuze