Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Hodně odvážné

Rána pro Rytmuse? Polonahá Dara Rolins ve vášnivém objetí s cizím mužem!

Dara Rolins (44) je úspěšná a sexy zpěvačka, která by mohla strčit se svou postavou do kapsy i o generaci mladší dívky. Tu také ráda při tanci předvádí v provokativních kostýmech svým fanouškům. Naposled je takto rozdráždila, když se vinula k jinému muži při natáčení nového klipu! Co na to její partner Rytmus (40)?

Dara Rolins vypadá božsky a není divu, že ráda provokuje. Její taneční vystoupení v sexy kostýmech bývají vždy pořádně žhavé. I tentokrát při natáčení svého nového klipu Dúha se rozjela, že Rytmus by si raději neměl klip pouštět.

Její odvážný klip je plný sexy pohybů a póz. Ale není v něm zpěvačka sama! Jako divoženka se vine a hladí s urostlým potetovaným mužem a v pozadí jím dokresluje sexy amtosféru oheň. Jejich vášnivý tanec balancuje mezi smyslností a erotkou.

I slova nové písně Dúha jsou pěkně pikantní. „Stačí dotyk, z trička ťa vyzliekam... K nebu sa rúham, keď sa v tebe vlním... Som tvoja dúha,“ zpívá zpěvačka. Nebude to už trochu moc přece jen moc pro drsňáka Rytmuse? „Ve filmech, klipech, v divadlech anebo při focení se hraje. A toto je zahrané velmi dobře. Porovnávat to s realitou je zcestné. Showbyznys," upřesnil rapper slovenskému deníku Nový Čas, který své ženě, zdá se, důvěřuje...

ČTĚTE TAKÉ:

Kohák, Rytmus a Hejma ve vězení! Kdo z nich byl nejlepší? HLASUJTE!

Dara provokuje nahotou, Rytmus je na ni pyšný!

Rýžová očišťující kúra podle Dary Rolins

Autor: ham

Diskuze