Televize Nova zahájila natáčení původního detektivního seriálu s netradičním námětem! - 1
Zdroj: TV Nova
Těšte se!

Televize Nova zahájila natáčení původního detektivního seriálu s netradičním námětem! Zazáří i Jan Cina

V minulých dnech zahájila televize Nova a produkční společnost Bionaut v Praze natáčení původního českého detektivního seriálu z právního prostředí s hvězdným hereckým obsazením. Nový seriál natáčený v exteriérech po celé České republice vychází z tradice klasických detektivních románů, ale je vyprávěný pro diváky 21. století.

13 fotek
Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou idealistický a trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a extrovertní a cynická advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová). Jsou každý jiný, občas si lezou na nervy, ale nakonec se skvěle doplňují. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) společně odhalují zločiny za zavřenými dveřmi, rodinná tajemství, napravují křivdy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Kromě napětí bude v příběhu i místo pro humor – i když i tady půjde často o vraždy.

„Jsem ráda, že můžeme divákům přinést původní český detektivní seriál, který se svým námětem a stylem vyprávění ostatním českým seriálům vymyká. Má vše, co by měl budoucí seriálový hit mít – zajímavý námět, skvělý scénář a hvězdné herecké obsazení,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Autor: niž

Diskuze