Televize Nova odvysílá u příležitosti oslav 25 let od svého vzniku zábavní pořad s Karlem Gottem
Zdroj: TV Nova
V čtvrtek večer

Televize Nova odvysílá u příležitosti oslav 25 let od svého vzniku zábavní pořad s Karlem Gottem – Život ve hvězdách speciál

Kromě obsáhlého exkluzivního rozhovoru, který s Karlem Gottem natočila oblíbená moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová, uvidíte i nejznámější scénky a vystoupení mnohonásobného slavíka, které vznikly v uplynulých letech v produkci televize Nova.

Lucie Borhyová: „Karla Gotta mám odmala nesmírně ráda a tato jeho obliba je u nás v rodině dědičná, protože na některých jeho písních vyrůstají i mé děti. Vážím si ho pro jeho obrovskou profesionalitu, což bylo ostatně vidět právě i při natáčení velkého rozhovoru. Pobavil mě vzpomínkami, které má na natáčení scének – je taková chodící encyklopedie. Kdykoliv se s ním setkám, je to pro mě milý zážitek, protože je vždy pozitivně naladěn a člověk v jeho společnosti doslova pookřeje.“

Diváci se v pořadu mohou těšit například na Mistrovo legendární podání Mrazíka nebo na to, jak společně s Petrem Novotným ztvárnili Laurela a Hardyho.

Karel Gott vzpomíná na natáčení: „Nemůžu zapomenout na příležitosti, kdy nám televize Nova dala možnost představit se divákovi jinak. A to mě bavilo. Obdivoval jsem lidi, kteří uměli komediálně vystoupit, a toužil jsem po stejném. A to mně splnil například Petr Novotný v Mrazíkovi.

V pořadu se objeví i mnoho dalších legendárních scén z produkce TV Nova s Karlem Gottem, který mimo jiné zavzpomíná na to, proč chtěl hrát u Zdeňka Trošky v pohádce Z pekla štěstí 2 Pána pekel.

Karel Gott – Život ve hvězdách speciál odvysílá TV Nova 7. 2. ve 21:35.

Autor: mk

Diskuze