Elena Furlan - 1
Zdroj: Profimedia
Obrovské odhodlání

Těhotná žena obětovala svůj život kvůli miminku! Tenhle smutný příběh vám vžene slzy do očí

26. 10. 2016

Elena Furlan čekala miminko, když přišel krutý ortel. Měla se rozhodnout kdo bude žít - ona, nebo její nenarození dítě? Vybrala si dítě, i když sama věděla, jaký osud ji čeká!

4 fotky
Elena otěhotněla a těšila se na miminko. Naneštěstí přišla během těhotenství krutá rána v podobě rakoviny. Lékaři Eleně řekli, že bude muset podstoupit chemoterapii, pokud se chce uzdravit, ale je tam jeden problém... Velký problém!

Eleně byla oznámena drsná skutečnost, a to, že nemůže chemoterapii podstoupit s plodem v těle, aniž by to nemělo pro dítě katastrofální následky. Chemická smršť, která u nemocného člověka obvykle neničí pouze nádorové buňky, ale i ty zdravé, a bývá tak příčinou mnoha vedlejších nemocí a komplikací, je pro nenarozené dítě prakticky neslučitelná s normálním, zdravým životem. A tak si Elena vybrala.

Lékařům oznámila, že se rozhodla raději zemřít. Chemoterapii podstopit odmítla a raději donosila zdravé dítě. Holčička se narodila opravdu v pořádku, jenže její maminka, statečná bojovnice, o jedenáct měsíců později v nemocnici podlehla zákeřné nemoci. Krásné, ale smutné, co myslíte?

Autor: bin

Diskuze