Serena Williams - 1
Zdroj: Profimedia / instagram
Vycvičila si ho

Těhotná Serena Williams: Noční choutky odnáší její snoubenec!

Na tom, že ženy v těhotenství trápí kdejaké chutě není nic neobvyklého. Choutky, které má jedna z nejznámějších tenistek na světě Serena Williamsová (35) se ale vymykají kontrole! A její snoubenec Alexis Ohanian (34) si to vyzkoušel na vlastní kůži.

7 fotek
Tenisová špička svého milovaného poslala na noční nákup a ten jí jako správný gentleman samozřejmě vyhověl. Třešničkou na dortu však bylo to, co po něm požadovala! Serena si nadiktovala neobvyklé potraviny. Tohle noční dobrodružství napříč regály se Alexis rozhodl zveřejnit na svém Instagramu.

"Je pátek v noci, jsem v Publix (obchod) a chystám se nakupovat, protože moje snoubenka má své těhotenské chutě. Bylo mi řečeno, že tady budou určité choutky. Ale že to bude tohle, to jsem nečekal. Cukety, chřest a.. Jak že se to jmenuje? Aaaah, artyčoky.. To je ono. Jakože vážně? To jsou její chutě. Úžasné, " práskl na svou budoucí choť Ohanian, zakladatel sociální sítě Reddit.

Serena se už v minulosti svěřila s tím, že by se ráda během těhotenství stravovala více zdravě. "Snažím se jíst zdravěji a být v kondici jako normálně a jednoznačně jím zdravěji než obvykle," připustila budoucí maminka, která bere své zdraví zvláště během těhotenství opravdu vážně.
 

Autor: veh

Diskuze