Tereza Voříšková
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Těhotná Voříšková se zakulacuje: Bříško už neskrývá!

Radostnou novinu oznámila světu před více než týdnem herečka Tereza Voříšková (29). "Budeme rodina," napsala mimo jiné na sociální síť. To, že se svým přítelem Matyášem Rambou čeká miminko, už by se ani déle neutajilo. Tereza se totiž pořádně zakulacuje.

11 fotek
Jedno z nejkrásnějších období prožívá Tereza Voříšková, která je v současné době v požehnaném stavu. O jejím těhotenství informovala společně s přítelem Matyášem Rambou prostřednictvím sociální sítě. V minulosti Voříšková chodila třeba s Vojtou Kotkem nebo Kryštofem Hádkem.

Nakonec ale zakotvila v náručí statného tanečníka a rozhodla se s ním založit rodinu. Se zvětšujícím se bříškem se těhotenství přestala snažit skrývat, jelikož by to stejně každý poznal.

"Každej z nás má miliardy snů. Každej je jinej, ale všechny jsou stejný. Chtěli jsme kouřící planetu? Můžeme ji ještě zachránit? Já sním o tom, aby ses narodil, abys byl zdravý, abys měl co dýchat a co pít. Abys byl obklopenej přírodou. Sním o světě. O tobě a o světě. Ano. Budeme rodina. Láska je," napsala Tereza před pár dny na Instagram.

Na roztomilé fotky nastávající maminky se můžete podívat v naší galerii.

Cvičení během těhotenství zeštíhluje miminka
Tereza Voříšková: Je těžké být mladý ROZHOVOR

Autor: Han

Diskuze