Tereza Vítů a Jan Aleš - 10
Zdroj: Instagram
Citlivé téma

Těhotná Tereza Vítů alias Alena z Ulice poznala, co to je domácí násilí: Dost mě to zasahuje!

24. 5. 2018

Krásnou a ve skutečnosti sympatickou herečku Terezu Vítů (25) mohou diváci seriálu Ulice znát jako intrikánku Alenu, která chodila s fyzikářem Davidem. A i přesto, že teď čeká herečka miminko, stále pracuje a dokonce se věnuje problematice domácího násilí!

7 fotek
Tereza Vítů, která je divákům seriálu Ulice dobře známá jako bývalá partnerka fyzikáře Davida Kučery, je v současné době v šestém měsíci těhotenství. I přesto, že se na miminko s partnerem Alešem moc těší, zvládá stále plnit veškeré pracovní závazky, a nejen to!

Herečka se kromě své běžné práce věnuje také charitě. Nedávno se proto účastnila dobročinného bazaru, který pořádá nezisková organizace Letní dům. Sama na něm pomáhala a věnovala do něj i kousky z šatníku, které už neunosí. Kromě toho se ale rozhodla pomáhat lidem i nadále a to hlavně ženám, které jsou oběťmi domácího násilí.

„Chci se v budoucnosti věnovat domácímu násilí a prevenci. Mám ve svém okolí někoho známého a vlastně mě to dost zasahuje a štve,“ prozradila smutně pro Super.cz sympatická herečka. S domácím násilím se potýká její blízká kamarádka, což byl pro Terezu impuls tomu, aby se rozhodla začít využívat svoji známou tvář pro dobrou věc, a tou je pomoc ženám. „Mám pocit, že se o tom málo mluví a spousta žen ani neví, že to, co prožívají, je domácí násilí a nemůžou se proti tomu bránit,“ dodala představitelka seriálové Aleny s velkým zápalem a odhodláním.
 

Autor: bin

Diskuze