Sandra schovala plod do flašky
Zdroj: Profimedia
Šílený a smutný příběh

Těhotná Sandra (25) tajně doma porodila. Dítě skončilo mrtvé na záchodě!

Sandra P. z Dívčího Hradu byla počtvrté těhotná. Když doma tajně porodila, plod skončil na tom nejstrašlivějším místě. Všechno má ale nejspíš smutný důvod!

Sandra P. pochází ze sociálně slabé rodiny. Má už tři děti, každé s někým jiným. Za svj krátký život si toho vytrpěla hodně. Když byla počtvrté těhotná, podle svých slov potratila. Plod dítěte ale porodila a spolu s přítelem, který jí týral, přemýšleli, co s ním.

Zdeňka, matka Sandry, vypověděla, že její dceru přítel těžce týrá. Nedávno sousedé zavolali dokonce i policii, protože se z bytu ozýval křik a rány. Díky tomu i policisté objevili na záchodě mrtvý plod dítěte. V láhvi! „Řekla jsem jim, že jsem přišla o dítě a plod mám doma ve sklenici. Vypadlo to ze mě před několika dny. Přítel přestřihl pupeční šňůru a dal to do sklenice. Nevěděli jsme, co s tím. Už to zapáchalo,“ prozradila Sandra deníku Blesk.

Policie nyní vyšetřuje, proč matka plod do lahve umístila. Jestli situace souvisí s týráním, nebo ji k tomu vedly jiné okolnosti. Babička Zdeňka, která se stará o nejstaršího Adámka, má ale o rodinu strach. „Je schopný se zfetovat a všechny nás povraždit. Bojím se,“ přiznala matka Sandry. Osmadvacetiletý muž je ale už stíhán pro týrání osoby žijící ve společném obydlí a přečinů ohrožování výchovy dítěte a nebezpečného vyhrožování.
 

Autor: bin

Diskuze