Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Jak se líbí vám?

Těhotná Monika Absolonová prozradila JMÉNO pro dítě! Partnerovi Tomášovi se nelíbí

26. 5. 2018

Teprve nedávno prozradila zpěvačka a herečka Monika Absolonová (41), že se s partnerem Tomášem rozhodli rozšířit rodinu a čekají druhé dítě. Jak to ale bude se jménem? V tom už má zpěvačka i přes nesouhlas partnera jasno!

5 fotek
Monika Absolonová se před několika lety konečně usadila. Našla svého vyvoleného, jímž je hokejista Tomáš Horna, a založila s ním rodinu. K synovi Tadeášovi ale brzy přibyde další potomek, a tak je na čase, začít přemýšlet nad jménem.

U holčičky má Monika úplně jasno už od začátku. „Když vyplňujete papíry, musíte tam mít jméno pro chlapečka i holčičku a já si vybrala Matildu. Tu mi tehdy podepsal jen proto, že věděl, že to bude podle testů určitě kluk. Zatím ještě pohlaví nevíme, ale když to bude holčička, trvám i teď na Matildě. Když to bude kluk, tak taky dostane jméno od M, ale to ještě lavíruje,“ řekla pro Super.cz šťastná Monika.

Na jménech se tedy s Tomášem zatím úplně neshodli, jedním si je ale úplně jistá. Druhé dítě bude už poslední. „Budu hrozně šťastná, když ve dvaačtyřiceti dopadne vše dobře a budu šťastná za dvě děti. Ostatně Tomáš už jedno dítě má, takže budou dohromady tři,“ má ve věci jasno zpěvačka, která si uvědomuje, že být těhotná po čtyřicítce není žádný med a přináší to s sebou i jistá rizika. Tak snad všechno dobře dopadne!
 

Autor: bin

Diskuze