Míša Tomešová - 5
Zdroj: Profimedia
Bez střechy nad hlavou?

Těhotná Míša Tomešová promluvila o problémech s bydlením: "Jsme teď takoví bezdomovci."

Míša Tomešová (25) má necelý měsíc do porodu, ale přesto musí řešit nepříjemný problém. S manželem Romanem je trápí jejich bydlení...

5 fotek
Těhotná herečka a seriálová Bětka z Ulice se stěhuje! Nebo tak to alespoň donedávna dle vlastních slov páru vypadalo. Podle informací serveru Super.cz už pronajatý byt v Letňanech pár opustil a těšil se, jak si budou bydlet v novém. Bohužel ale nastaly komplikace.

"Věci máme do baráčku přestěhované, ale ještě není hotový. Jsme teď takoví bezdomovci a pár dní budeme spát u Míšiných rodičů," vyjádřil se Roman Tomeš pro Super.cz. Zůstávají ale s Míšou i přesto optimističtí: "Řekli jsme si, že to budeme pojímat romanticky. Je možnost brát to tak, že budeme nešťastní a budeme ve stresu a depresích, anebo to pojmout jako možnost zažít si dobrodružství a snad na to jednou budeme v dobrém a s úsměvem vzpomínat."

V době prý totiž ještě chybí budoucí rodince kuchyň, koupelny, dveře a schody. Je tedy logické, že k nastěhování jejich nový příbytek zatím není. Z toho důvodu bydlí u Míšiných rodičů v panelákovém bytě, což není úplně ideální, co se místa pro takový počet lidí týče. Doufají ale, že se vše stihne dodělat do Míšina porodu. Termín má herečka 14. února - tomu se říká romantika! Tak snad už budou šťastnou událost slavit nastávající rodiče v novém domečku!

Autor: bin

Diskuze