Lela Ceterová a Karlos Vemola
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Lela Ceterová
Lela Ceterová a Karlos Vémola
Problémy v ráji

Lela vysvětlila záhadný vzkaz! Už se ví, co má Karlos s prsatou Španělkou

Ještě na začátku týdne to mezi bijcem Karlosem Vémolou a modelkou Lelou Ceterovou vypadalo na naprostou idylku. Pak se ale Vémola vyfotil s prsatou blondýnkou, což si matka jeho dítěte nenechala líbit. Teď svá slova mírní a vyjádřil se i sám zápasník.

"Rodina je jen jedna. A tu ti kur*va nedá," napsala Lela Ceterová na instagramu a odstartovala tím lavinu. Fanoušci začali spekulovat o tom, že reagovala na fotku svého partnera Karlose Vémoly se španělskou playmate Kristhin Gomez.

 

Modelka, která čeká s Vémolou holčičku, se k těmto fámám vyjádřila až po několika hodinách. A zařadila zpátečku. "Neadresovala jsem svůj status na instagramu žádné konkrétní osobě. Ani jsem tam nikoho neoznačila," napsala Blesku.

 

Její výrok byl prý pouhým zamyšlením, kterým chtěla poukázat na současn rychlý život. "Mrzí mě, když vidím, že krásné rodiny se mnohdy snaží poškodit různé ku*vy, které se snaží muže svést. Připadá mi v tom tato doba naprosto pokažená," uvedla slovenská prsatice.

 

Poprask kolem příspěvku své partnerky nechápe ani Vémola. Se sexy Španělkou ho prý pojí už desetileté přátelství. "Dorazil jsem na její narozeniny, a je z toho takové haló, jen proto, že má velká prsa a Lela vydala status na instagramu," prohlásil český terminátor.

 

Problém dnešních rodin: Žijete spolu, nebo jen vedle sebe?
Kdy se stát matkou, aby nebylo brzy či příliš pozdě?

Autor: Prásk.tv

Diskuze