Zdroj: TV Nova
Budoucí trojmatka

Těhotná hvězda Ulice Míša Maurerová ukázala bříško: Kila navíc jsou pořádně znát! FOTO

11. 10. 2018

Michaela Maurerová (39) se co nevidět stane trojnásobnou maminkou. Až teď ale ukázala těhotenské bříško v celé své kráse, a rovnou porovnala, jak vypadala předtím, než otěhotněla.

7 fotek
Míša Maurerová, známá ze seriálu Ulice jako kadeřnice a maminka dvojčat Digi Stránská, si užívá rodinné štěstí i ve skutečnosti. Doma má také dvě dnes již osmiletá dvojčata a už brzy k nim přibude benjamínek, jehož pohlaví herečka doteď neprozradila.

Až teď alespoň ukázala těhotenské bříško. Na svém profilu zveřejnila fotku, na které odhaluje bříško před těhotenstvím a nyní. „Dost teď frčí takový ty fotky před zhubnutím a po. Tak jsem si taky dovolila jednu, která ukazuje, že přibrat pár kilo někdy není zas tak špatný. Předtím jsem byla vyčerpaná, vystresovaná a vyhublá Míša. Teď jsem spokojená, milovaná a těhotná Míša,“ přiznává herečka, že ne vždy prožívala zrovna šťastné období.

Teď se ale s partnerem, kterého veřejnosti tají, těší na první společné dítě. Jestli je to ale poslední, to je nejspíš otázka i pro samotnou herečku. V dnešní době mají ale ženy i děti mnohem později, než na prahu čtyřicítky. Teď ale fanoušky zajímá především pohlaví a jméno miminka, které má přijít na svět v prosinci, a tak to zatím vypadá, že Míšina rodina bude mít letos opravdu veselé Vánoce a bohatého Ježíška.

Kdy nejdřív oznámit okolí příchod potomka + 5 tipů jak zamaskovat rostoucí bříško
Nejsi těhotná? Kdy a jak to poznáš

Autor: bin

Diskuze