Žena žádala sdílení své fotografie - 1
Zdroj: Twitter
Hrozba sociálních sítí

Těhotná dívka vyhrožuje lidem na twitteru. Neuvěříte, co udělá, pokud FOTO nesdílí aspoň 4 tisíce lidí!

Těhotenství bývá pro většinu matek radostnou novinou. Dívka ale požehnaný stav využila k tomu, aby se zviditelnila. A to dost šíleným způsobem!

4 fotky
Těhotenství je stav, který si většina zvláště dospělých žen sice neužívá, ale bývají obvykle šťastny z toho, že brzy přijde na svět jejich vlastní krev. Mladá žena na twitteru se pochlubila tím, že je těhotná. Normálně by jí lidé gratulovali, kdyby nemluvila o potratu, navíc tím stylem, jakým to udělala...

Těhotná dívka totiž napsala opravdu nechutnost, šokující a naprosto dechberoucí zprávu do komentáře k fotce: „Čtvrtý měsíc těhotenství. Chci tady čtyři tisíce retweetů (sdílení), jinak půjdu na potrat!“ škovala všechny své sledující. A vypadalo to, že si srandu nedělá. a Ikdyby, tak je to humor hodně zvrácený! vyhrožovat smrtí svého budoucího dítěte za něco jako je popularita na sociální síti, je opravdu velmi smutné.

Během pár hodin se ale, dá se říct, na miinko usmálo štěstí. Dívčina fotka s komentářem měla přes 11 tisíc sdílení! Většina lidí ji teď sice nenávidí, ale všichni doufají, že to byl celé jen velmi špatný vtip. Ideální by bylo, kdyby někdo takový nečekal dítě vůbec. A pokud je opravdu těhotná, tvorečkovi uvnitř přejeme do budoucna hodně štěstí a také to, aby jeho matka dostala rozum!

Autor: bin

Diskuze