Aneta Krejčíková - 1
Zdroj: Profimedia
Menší bubínek

Těhotná Aneta Krejčíková alias Gábina z Ulice odhalila pořádně velké bříško! FOTO

26. 4. 2018

Teprve nedávno vyplulo na povrch těhotenství hvězdy Ulice Anety Krejčíkové (27) a už to vypadá, jako by snad za chvíli měla porodit. Bříško nastávající miminka rozhodně neschová!

5 fotek
Herečka Aneta Krejčíková se už nemůže dočkat svého prvního potomka. Jako nastávající maminka se může pochlubit pořádně velkým bříškem, a jak to vypadá, porod se kvapem blíží. Sice jí do něj zbývají přibližně čtyři měsíce, ale taková doba uteče jako voda a co nevidět bude v ruce chovat svoji ratolest.

Pohlaví miminka herečka doteď neprozradila. Možná je to překvapení pro ni samotnou i jejího partnera, fitness trenéra Ondřeje. Představitelka seriálové Gábiny Pumrové jinak nenechává nic náhodě a už teď se radí o mateřských záležitostech s hereckou kolegyní Míšou Tomešovou (27), která brzy bude zkušenou dokonce dvojnásobnou maminkou. Kromě toho Aneta také poctivě obráží obchody s dětským oblečením.

Při jedné takové návštěvě nejmenovaného obchodu s dětskou módou a doplňky, ukázala herečka pořádné bříško (viz. galerie), které by už ani v Ulici nešlo schovat. Jak to tedy scénáristé a štáb s takovým „bubnem“ vyřeší, uvidíte v seriálu Ulice, který můžete sledovat na TV Nova každý všední den v 18,25 hodin!
 

Autor: bin

Diskuze