Taylor Swift a Joe Alwyn - 1
Zdroj: Profimedia
Bříško by tam bylo

Taylor Swift ukázala na pláži přítele i tělo v plavkách: Není těhotná? FOTO

11. 7. 2018

Známá a oblíbená zpěvačka taylor Swift (28) si užívá pohodové dovolené na pláži. Její postava už ale vážně není to, co bývala. Dokonce to z některých úhlů vypadá, jako kdyby byla těhotná!

7 fotek
Doby, kdy herečka vrtěla útlými boky a drobným zadečkem ve videoklipu ke své kultovní písni Shake It Off, jsou dávno pryč. V poslední době totiž zpěvačka výrazně přibrala, a tak už se nepyšní postavou laňky jako tomu vždycky bývávalo.

Důkazem toho jsou i fotky, na kterých si zpěvačka užívá luxusní pohodovou dovolenou v Karibiku se svým přítelem Joem Alwynem. Taylor má soce na sobě slušivé a módní pruhované bikiny, ale ty bohužel nezakryjí fakt, že zpěvačka už nemá postavu modelky.

Široké boky a větší stehna se v plavkách neschovají, ani kdyby chtěla sebevíce. Jenže co možná někoho zaujme, je její kulaté vypouklé bříško. Je dost možné, že si sice zpěvačka jenom dopřála pořádný oběd a tohle takzvané food baby je pouze menší následek, na druhou stranu ale už má věk i na to, aby pomalu začala přemýšlet o založení rodiny... Že by svým fanouškům něco tajila?

Autor: bin

Diskuze