Jennifer Mayers - 2
Zdroj: Twitter
Tak to už je moc!

FOTO: Taylor Swift terčem posměchu bláznivé Američanky. Vzala si do pusy její vagínu!

Jennifer Mafers (44) ví, jak zesměšnit oblíbenou herečku Taylor Swift (26). Nebo je to spíš naopak a žena zesměšnila sama sebe? Co myslíte?

Američanka Jennifer Mayers, která si nebere servítky. Zesměšnila známou herečku Taylor Swift. Konkrétně její nejintimnější partie. A to díky bagetce a šunce, které jsou obvykle k jídlu, jenže žena si s nimi trošku pohrála a vytvořila z nich vagínu.

Říkáte si, jak nechutné? Tak tohle je ještě nechutnější. Žena využila své vlastní dcery, kterým vytvořila také s housky a šunky vagínu a pustila se do porovnání. Ovšem největší chyba, kterou mohla udělat, je zveřejnit  fotografii na twitteru. Tam se to bleskovou rychlostí rozšířilo a žena se stala terčem strašné kritiky.

Měla tušit, že není dobré urážet oblíbenou zpěvačku Taylor Swift, kterou všichni Američané milují a budou ji chránit. Otázka zní, co tím chtěla žena dokázat? Na svém profilu pod zmíňenou fotografií napsala “ Důvod, proč kážu křesťanství je, že moje dcery jsou napravo a Taylor Swift nalevo“.

Tak teď záleží na vás, jak si její vzkaz přeberete. Ale jednoduše řečeno, žena chce ukázat, jak jsou její dcery čisté a Taylor Swift je žena, která střídá muže, jako na běžícím páse. Jenže neznamená, že když zpěvačka střídá muže, že je špatný člověk nebo snad ano?

Autor: ks

Diskuze