Taylor Swift s matkou
Zdroj: Profimedia
prásk.tv

Taylor Swift dojala fanoušky! Novou píseň věnovala nemocné mamince

Zpěvačka Taylor Swift po dvou letech vydala nové album Lover. Písně opět promítají její soukromý život. Hlavně skladba Soon You´ll Get Better (překl. Brzy ti bude líp), kterou zpěvačka věnovala své mamince. Té byla v roce 2015 diagnostikovaná rakovina.

"Knoflíky v mém kabátě byly zapletené v mých vlasech. Ve světle doktorovy ordinace jsem ti neřekla, že jsem se bála. To bylo poprvé, co jsme tam byly….Zoufalí lidé najdou víru, takže se teď modlím k Ježíši…Brzy ti bude líp," zpívá zpěvačka v písni Soon You´ll Get Better (překl. Brzy ti bude líp).

 

V novém albu Lover ji věnovala své mamince, která trpí rakovinou. V roce 2015 o její nemoci zpěvačka informovala na sociálních sítích. "Na Vánoce tohoto roku jsem požádala mámu, aby mi dala dárek a šla navštívit lékaře, aby jí vyšetřil různé zdravotní problémy. Jen aby se zmírnily mé starosti. Souhlasila a šla na kontrolu," citoval zpěvačku deník Today.

 

Výsledky poté ukázaly, že má její maminka rakovinu. Po léčbě se jí podařilo nemoci zbavit. Začátkem letošního roku se jí však rakovina opět vrátila. "Musela jsem se naučit, jak zvládnout vážné onemocnění v mé rodině. Oba moji rodiče měli rakovinu a moje máma s ní nyní znovu bojuje. Učím se, že existují skutečné problémy a pak je tu všechno ostatní. Rakovina mámy je skutečný problém," řekla Swift pro portál Elle.

 

Na novém albu je řada dalších písniček, které si fanoušci oblíbili. Podle nich zpěvačka na většině z nich zpívá o svém příteli herci Joemu Alwynovi. Odkrývá detaily jejich lásky a vztahu. V jedné skladbě se má dokonce psát o tom, že měl pár tajnou svatbu. Ani jeden z nich se však k tomu zatím nevyjádřil.

 

Píseň Soon You´ll Get Better

Autor: reg

Diskuze