Pes se jezdí sám venčit - 1
Zdroj: facebook.com
Vystačí si

ÚŽASNÉ: Tento pes každý den jezdí sám autobusem na stejné místo. Neuvěříte, co tam dělá!

Černá fenka Eclipse je nejspíše nejznámnějším zvířetem v Seattlu ve Spojených státech. Každý den jezdí ve stejnou dobu stejným autobusem na stejné místo. Co tam dělá? Tomu neuvěříte!

14 fotek
Pětiletá fenka každý den cestovala autobusem se svým majitelem Jeffem Youngem do nedalekého Belltown parku pro psy. Jenže jednoho se jí zdálo při čekání na zastávce, že páníčkova jeho obvyklá cigareta trvá příliš dlouho. Situaci proto vyřešila po svém.

Když přijel autobus, bez zábran do něj nastoupila nastoupila a dovezla se sama do jeho oblíbeného parku. Páníček se ale nebál, když za ní dorazil, bez problémů jí tam našel. Eclpise tak zjistila, že pokud chce na procházku do svého oblíbeného parku, nemusí už věčně čekat na svého majitele a již tři roky tak jezdí na pravidelné lince D. Po třech až čtyřech zastávkách vystoupí, užívá si volnost, a pak se vrátí domů.

Jak řidiči, tak cestující nemají nic proti čtyřnohé spolucestující, nicméně úředníci by byli raději, kdyby měla ve veřejné dopravě vodítko. Nechávají to však na uvážení řidiče. Fenka je však naprosto bezprobémová, a svým cestujícím vyvolává na tvářích úsměv. „Všichni řidiči autobusu ji znají. Sedne si tady jako každý jiný člověk a jede," prozradila řidička atoubusu Tiona Rainwater pro televizní stanici KOMO News. Eclipse si už získala srdce mnoha lidí. Ti jí z lásky dokonce vytvořili vlastní facebookovou stránku!
 

Autor: ham

Diskuze