Proč to dělá?

VIDEO: Holčička zjistila, že se jí narodila sestřička! Reakce dívky šokovala nejen rodiče

Blonďatá holčička s dudlíkem v puse na první pohled vypadá roztomile. Zdání ale může klamat a po tom, co se dozvěděla, že má sourozence, ukázala svoji pravou, leč dětskou tvářičku!

Příchod dalšího sourozence do rodiny bývá velkou a šťastnou událostí. Není snad člena, kdo by se na nový přírůstek netěšil. Zvláštní postoj však ke své čerstvě narozené sestřičce pojmula dvouletá holčička Piper ve vínových šatičkách, ve kterých vypadá jak andílek.

Jenže dojem je jen dočasný. Když se Piper dozví o příchodu domů své sestřičky, pohltí jí nekontrolovaný vztek a pláč. Šokující reakci své dcerky si přitom natáčel její otec, a tak na dvouminutovém videu je vidět jak holčička křičí: „Neee, neee, neee!" Na otázku, zda si malou sestřičku odnesou domů, reaguje hystericky: „Neeeee.” Trpělivý tatínek se jí stále snažil dokola vysvětlit, že miminka jsou malá a roztomilá, marně.

V druhé části videa naopak vztek a trucování vygraduje, že se válí po zemi a kope nohama. Pak ale jakoby se sklidní, a zdá se, že by přece jen byla za příchod sestřičky ráda. Ovšem zdánlivý klid fungoval do doby, než se jí tatínek opět zeptal, začne opět křičet: „Neeee!” Zdá se, že holčička byla dost neoblomná, ale doufejme, že příchod své sestřičky nakonec láskyplně přivítala. Na šokující video se můžete podívat zde.
 

Autor: ham

Diskuze