Český slavík Mattoni 2016 - Slavíci bez hranic, nejoblíbenější píseň - 6
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Černá klasika

Taťána Kuchařová zářila na Slavíkovi v boho stylu: Jsem šťastná, že jsem díky Ondřejovi v hudebním prostředí!

Na Českém savíkovi zazářila i modelka Taťána Kuchařová Gregor (28), která tentokrát zvolila černou róbu v boho stylu. A rozpovídala se i o manželovi Ondřeji Brzobohatém Gregorovi. Co mají společné?

4 fotky
Taťána Kuchařová Gregor předávala na Českém slavíkovi cenu a vypadala jako vždy naprosto dokonale. Jak se připravovala? „Standardně. O mě se stará studio Bonton, co se týče manikúry a vlasů, a pak mě připravovala Ivana Tokarská, což je má dvorní vizážistka, je velmi inspirativní. Takže jsme si věrné a člověku pak ubudou starosti. Šaty mám od Ivany Mentlové. Velmi často mám šaty od ní. Jsou na mě ušité na míru, takže mi to perfektně sedí. Už se taky známe, takže je to i takové lidské, a to nám vyhovuje,“ prozradila Prásku.tv Kuchařová.

A proč zrovna černá? „Miluju černou, ale třeba i červenou a pudrové odstíny, béžové, pískové. Černé šaty mám teď po delší době, naposledy jsem měla černou na filmovém festivalu ve Varech. Dneska je to takový boho styl, šaty jsou z nové kolekce Silver line. Takže je to horká novinka, teď se to fotilo na kampaň,“ doplnila půvabná modelka.

A jak bude trávit Vánoce a silvestr? „Vánoce budou snad bez práce. Letošní půlrok byl pro nás hodně pracovně náročný. Ondřej toho má taky hodně, pořád skládá a vystupuje. Já jsem na něj hrozně hrdá. Je obrovsky úspěšný. Teď nás čeká pracovní cesta do Londýna, letíme dokonce oba. Je to společenská pracovní akce, a tak se moc těšíme. Budeme v luxusním hotelu a bude to krásné. Mám tam i spoustu přátel v Londýně. A co se týče Vánoc, tak tu pohodu načnu už na své narozeniny, které mám 23. prosince, a pak budu už jen v bačkorech až do prvního ledna. Na silvestra plány nemáme, necháváme to tak spontánně. Vždy se rozhodneme na poslední chvíli. Jestli bude hezky a bude sníh, tak bychom chtěli být i na horách,“ svěřila se Taťána.

Krásnou blondýnku s Ondřejem spojuje hodně. „Spojují nás společné koníčky. Já jsem šťastná, že mohu být v hudebním prostředí. Ondřej mě taky obrovsky podporuje v mé nadaci , takže se podporujeme navzájem. Teď mi slíbil, že se mnou začne jezdit i na koni, tak doufám, že to vydrží. Čas si na sebe najdeme vždycky,“ dodává zamilovaně Taťána. Tak ať to krásnému páru vydrží!

Autor:

Diskuze