Úspěšná to žena

ROZHOVOR: Taťána Gregor Kuchařová slaví 10 let od osudného vítězství v soutěži krásy! Plánuje s manželem miminko?

Taťána Gregor Kuchařová (29) v roce 2006 uhranula svojí krásou celý svět a vyhrála Miss World. Od té doby se to žádné jiné Češce nepodařilo. Jak hodnotí blondýnka svůj život deset let od osudného vítězství? Plánuje s manželem Ondřejem rodinu?

„Já jsem veselý člověk. Miluji humor. S Ondrou si děláme legraci ze všeho a ze všech. Ostatní to občas nepochopí, ale my to nemyslíme nějak zle. Život je podle mě hodně vtipná záležitost sama o sobě,“ přiznala jak jinak než s úsměvem na rtech Taťána, která našla své štěstí po boku Ondřeje Brzobohatého Gregora (33).

„Vše co jsem si před deseti lety vysnila, se mi splnilo. Nemůžu si přát víc. Bylo to úspěšných deset let. Jsem na svoji kariéru a celou tu pracovní dekádu obrovsky hrdá. Nejvíce si cením toho, že tu vznikla tak úžasná věc, jako je moje nadace. Je to věc, na kterou budu nejvíc pyšná, až budu jednou starší paní.“ Svěřila se úspěšná modelka s tím, čeho si nejvíc ve svém profesním životě cení.

Nejkrásnější žena na světě má po svatbě a tak každého napadne, jak to bude s přírůstkem do rodiny. To, jestli s Ondřejem plánují miminko, jaký má Taťána názor na hubnutí, přísné požadavky v modelingu a ještě víc se dozvíte ve videu.

Autor: mic

Diskuze