Režisér Quentin Tarantino s manželkou Daniellou - 2
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Tarantino bude tátou! První dítě čeká s o hodně let mladší manželkou

Quentin Tarantino (56) a Daniella Picková (35) světu oznámili radostnou novinu. Čekají miminko. Pro oba se jedná o prvního potomka. Režisér se s izraelskou zpěvačkou přitom oženil ani ne před rokem.

7 fotek
Tarantino si vzal Pickovou 28. listopadu minulého roku. Poprvé se však setkali na filmovém festivalu v Jeruzalémě v roce 2009, kde byl režisér pozván kvůli snímku Hanebný pancharti. Podruhé se setkali o šest let později a od té doby se už od sebe neodtrhli.

Před zmíněným filmovým festivalem přitom prohlásil, že ho při práci nemůže rušit nic, zejména když natáčí film. Všechno se točí kolem filmu a na manželku ani děti by nebyl čas. Postoj se mu po setkání s o jedenadvacet let mladší Daniellou ale zjevně změnil.

„Daniella a Quentin vám s potěšením oznamují, že jsou v očekávání,“ oznámil mluvčí režiséra magazínu People. Snad bude mít Quentin na svého prvního potomka čas. Nahrává tomu ale fakt, že v současné době už nemá tolik plné ruce práce.

Svůj poslední filmový počin Tenkrát v Hollywoodu už dokončil. Ve filmu uvidíte takové fešáky jako Brada Pitta, Leonarda DiCapria, nebo krásku Margot Robbieovou. Dá si teď Tarantino pohov nebo se vrhne na další krvák?

Hledám muže. Zn. Starší a bohatý!
Jak naučit partnera být dobrým otcem

Autor: Han

Diskuze