Tomáš Klus, Tamara Klusová
Zdroj: Profimedia
Silná žena

Tamara Klusová si na dovolené zranila koleno: Teď musela na operaci! Je to vážnější, než se zdálo!

V červnu se manželka Tomáše Kluse zranila na dovolené. Z nemocnice odešla se sedmi stehy a myslela si, že je po všem. Nakonec se ale ukázalo, že zranění je mnohem horší, než se zprvu zdálo.

6 fotek
Manželka zpěváka Tomáše Kluse, Tamara Klusová (30) má smůlu. Před časem odjela s dětmi na dovolenou a Tomáše nechala doma. Klus měl totiž vystoupení na festivalech, a tak s kamarádkami a dětmi vyrazila k moři bez manžela. „Před zhruba 2 měsíci mě napadlo, že uspořádám výlet k moři pro moje nejbližší kamarádky s dětičkami, které z většiny jsou matky samoživitelky. Slíbila jsem, že najdu zájezd za přijatelnou cenu a splníme tak dětičkám přání jet k moři. Jak jsem řekla, tak jsem udělala. Nakonec se nás sešla parta 25 lidí,“ pochlubila se na sociální síti Tamara.

Jenže hned jak přijeli na dovolenou, skončila v nemocnici. „Zaplavala jsem si a při návratu po chaluhovém schodišti se mi smýkla noha, a já si tak prorazila koleno pod čéškou. Usedla na ty schody a naprosto v šoku jsem koukala na tu díru a přála si, aby se vrátila zpátky. To se však nedělo a já tak vyběhla směrem k ostatním se slovy ,,hele asi blbý, mám rozřízlou nohu”. V ten moment už na mě šly ale mrákoty a já se sesunula k zemi. Následný odjezd do nemocnice s místním trhovcem, u kterého jsme dnes nakoupili všem dětem vodní hračky, a on nás s bezpodmínečnou láskou odvezl do nemocnice. Hodinové vyšívání nakreslilo sedm stehů a já si teď povídám sama se sebou,“ popsala nepříjemný zážitek s kolenem.

Teď se ale ukázalo, že zranění z dovolené u moře bylo mnohem vážnější, než se zdálo. "Z banálního pádu a rozseklého kolena se nakonec vyloupla operace přetrženého vazu," napsala manželka zpěváka Tomáše Kluse na sociální síť.

Kvůli kojení nemohla brát ani léky proti bolesti. "Ptáte se na kojení po operaci. Na Bulovce byli tak úžasní, že mě hospitalizovali s Jenůfkou, kterou jsem nakojila až následující ráno po operaci. My kojící mámy to máme fakt náročnější, protože léky na bolest by byly fakt super. Když už jsme dokázaly porod, tak dáme i tohle. Kojení zdar," zakončila Tamara, kterou teď čeká minimálně měsíční rekonvalescence.

Autor: mk

Diskuze