Tamara Klusová - 1
Zdroj: Profimedia
Podoba se nezapře

Tamara Klusová ukázala svou sestru. Vypadají jako dvojčata! Podívejte se

11. 12. 2018

Tamara Klusová (30) je stejně jako její manžel umělecky založená. Kromě zpěvu se nedávno začala věnovat i psaní. Na křest její první knihy dorazila i její mladší sestra Ester, která jakoby Tamaře z oka vypadla.

7 fotek
Kniha Života, jak se prvotina jmenuje, totiž není tak úplně kniha. Jde o deník, do kterého Tamara podle svých slov vložila srdce. To samé mají udělat i ti, kteří si ho koupí, a zaznamenat do něj první roky života svého dítěte.

Prázdnou knihu seženete v rozmezí 500-600 korun. Tamara upozornila, že deník neslouží k zapsání praktických záležitostí jako je vypadnutí prvního zoubku, ale především k popsání emocí, které rodiče během výchovy dítěte provázejí.

Křest deníku proběhl v holešovické kavárně Vnitroblock. K hostům patřili především Tamařini nejbližší, hlavně manžel Tomáš Klus, rodiče a také její mladší sestra Ester. S tou má Tamara dobrý vztah, dokonce po ní chtěla pojmenovat nejmladší dceru Jenovéfu. Prý jí to však prvorozená holčička Josefina rozmluvila. Tamara a Ester jsou si vzhledově podobné a obě si daly víno.

Ostatně za to byla Tamara zkritizována. Ačkoliv na kojení na veřejnosti už si u ní fanoušci zvykli, pití vína jim u kojící vadilo. S tím si však Tamara těžkou hlavu nedělala a radovala se z vydařeného večera. Knihu Života nakonec nechala pokřtít svými třemi dětmi a svým mlékem, které předtím odstříkala do lahve.

Autor: amb amb

Diskuze