Tamara Klusová - 1
Zdroj: Profimedia
Podoba se nezapře

Tamara Klusová ukázala svou sestru. Vypadají jako dvojčata! Podívejte se

Tamara Klusová (30) je stejně jako její manžel umělecky založená. Kromě zpěvu se nedávno začala věnovat i psaní. Na křest její první knihy dorazila i její mladší sestra Ester, která jakoby Tamaře z oka vypadla.

7 fotek
Kniha Života, jak se prvotina jmenuje, totiž není tak úplně kniha. Jde o deník, do kterého Tamara podle svých slov vložila srdce. To samé mají udělat i ti, kteří si ho koupí, a zaznamenat do něj první roky života svého dítěte.

Prázdnou knihu seženete v rozmezí 500-600 korun. Tamara upozornila, že deník neslouží k zapsání praktických záležitostí jako je vypadnutí prvního zoubku, ale především k popsání emocí, které rodiče během výchovy dítěte provázejí.

Křest deníku proběhl v holešovické kavárně Vnitroblock. K hostům patřili především Tamařini nejbližší, hlavně manžel Tomáš Klus, rodiče a také její mladší sestra Ester. S tou má Tamara dobrý vztah, dokonce po ní chtěla pojmenovat nejmladší dceru Jenovéfu. Prý jí to však prvorozená holčička Josefina rozmluvila. Tamara a Ester jsou si vzhledově podobné a obě si daly víno.

Ostatně za to byla Tamara zkritizována. Ačkoliv na kojení na veřejnosti už si u ní fanoušci zvykli, pití vína jim u kojící vadilo. S tím si však Tamara těžkou hlavu nedělala a radovala se z vydařeného večera. Knihu Života nakonec nechala pokřtít svými třemi dětmi a svým mlékem, které předtím odstříkala do lahve.

Autor: amb amb

Diskuze