Zdrcená Dagmar Havlová
Zdroj: TV Nova
Držíme palce

Tam a zase zpátky. Vážně zraněná Dagmar Havlová končí s divadlem!

"Budu ještě někdy stát? Budu ještě někdy chodit? Budu ještě někdy hrát?" Tyto otázky se v posledních dnech rojí v hlavě těžce zraněné Dagmar Havlové (62) a už nyní ví, že to nebude mít snadné.¨

Co se vlastně stalo? O víkendu měla vážný úraz. "Mám zlomeninu vnějšího kotníku, zaviněnou výmoly na protějším chodníku před naším domem," uvedla Havlová pro deník Blesk. "Mám berle a nechodící sádru," dodala.

Dagmar Havlová měla před sebou ještě představení Rod Glembayů. Bohužel to ale kvůli zranění nezvládne. „Chtěla jsem hrát, ale ředitel vinohradského divadla i můj ortoped to vzhledem k náročné scéně a kluzké podlaze zamítli,“ omluvila se smutně herečka.

Havlová skončila na vozíku již před několika lety, kdy si zlomila levou nohu. Spadla ze schodů během představení Chvíle pravdy v Divadle na Vinohradech. To byla připoutána na invalidní vozík, na němž je zatím i dnes, ale brzo by se měla pohybovat o berlích. Problémem je spíše charakter zranění - zlomený kotník se hojí velmi pomalu a i vzhledem k věku proslulé herečky to bude šoupání na dlouhou vzdálenost.

 

Autor: pul

Diskuze