Sarah a Fionnula - 3
Zdroj: YouTube.com
Zášť live

Krvavý radiátor a půlroční domácí vězení. Neuvěříte, co za to ošklivá Fiona provedla vlastní mámě!

Sarah je pěkně povedená dceruška. V televizním pořadu Jeremyho Kyla se rozpovídala, a okolí se nestačilo divit. Tohle je fakt síla!

Mladá dívka uvedla, že dostala domácí vězení, i když nic neprovedla. Televizní moderátor se začal divit, když poslouchal historky o tom, jak nevlastní otec hodil dívku na radiátor. Sarah také dodala, že byla zbita matkou, když se jí svěřila s tím, co otec udělal.

Matka Fionulla se v klidu snažila vysvětlit celou událost. "Když se to stalo, tak mi řekla, že se otáčela v posteli, a poté spadla a udeřila se hlavou o radiátor. Pak o několik týdnů později tvrdila, že ji nevlastní otec chytil za zápěstí a tloukl s ní o radiátor," řekla Fionnula.

Moderátor Jeremy Kyle okřikl Sarah poté, co sprostě křičela na svou matku. Tvrdila, že její matka je naprosto odporný člověk, který se k ní choval jako k loutce. Fionnula řekla Jeremymu, že Sarah byla rozkošná holčička, která vyrůstala se svým nevlastním otcem v klidu a porozumění. Následně přiznala, že svou dceru udeřila, avšak jenom proto, aby její chování udržela pod kontrolou. "Snažila jsem se pouze o disciplínu, a párkrát se stalo, že jsem jí dala facku," přiznala.

Sarah ale pokračovala v tom, že její dětství bylo doprovázeno násilím. Poté se jí moderátor zeptal, jaká nejhorší věc se jí stala. "Nejhorší věc, která se mi stala? Matka mi dala domácí vězení. Uvěznila mě na několik měsíců. Trestali mě," odpověděla Sarah.

Publikum na vyprávění dívky zareagovalo smíchem. I moderátor Jeremy si začal ze Sarah dělat legraci. "Už jste někdy viděli tento program? A věděli jste, že nejhorší máma je ta, která svému dítěti dá domácí vězení?" ptal se diváků. Rozhořčilo ho, když Sarah používala stále dokola označení zlá a manipulativní. Moderátora překvapilo tvrzení těhotné Sarah, která se dušovala, že pro své dítě bude mnohem lepší matkou.

"Z nějakého důvodu jste hořká, a je potřeba abyste se podívala do zrcadla, a zjistila proč tomu tak je," doporučil Jeremy dívce. Později přiznal, že Sarah nic nevěřil. Nabídl matce s dcerou, že jim pomůže s budováním nového vztahu. Sarah však odmítla, a vyrazila z pódia raketovou rychlostí. Po show  tyto dvě ženy přerušily veškeré vzájemné kontakty.

Autor: DyA Prásk.tv

Diskuze