Exkluzivní rozhovor ze Života ve hvězdách

TAKOVÁ JE REALITA: Přítel Týnuš Třešničkové prozradil, jak vypadá popálený obličej krásné youtuberky!

Už je to přes měsíc a půl, co je v Instanbulu ve vyhlášené restauraci potkala hrozivá nehoda. Při zkažené ohnivé show youtuberka Týnuš Třešničková a její přítel Viktor Hajíček utrpěli vážné popáleniny. Podnikatel je už téměř v pořádku. Jak je ale na tom oblíbená Týnuš?

Stalo se to koncem září a měla to být jejich zatím nejdobrodružnější společná dovolená. Hned první den ale skončil katastrofou. Viktor Hajíček vzal svoji přítelkyni, známou blogerku a youtuberku Týnuš Třešničkovou na večeři do vyhlášené luxusní restaurace. Bohužel ale nestihli ani usednout ke stolu a stala se tragédie, o které český i zahraniční média dlouhé dny psaly hrozivé zprávy...

Teď ale konečně promluvil přímo přítel Týnuš Třešničkové. Veronika Petruchová ho důkladně vyzpovídala v reportáži z lifestylového pořadu Život ve hvězdách! Co se dozvěděla?

Například to, jak teď vypadá obličej dříve tolik krásné Týnuš... Bude se moct zase naplno věnovat své práci, při které je dokonalý vzhled hlavní prioritou? Podívejte se na video, kde se v rozhovoru s Viktorem Hajíčkem všechno dozvíte!

Popáleniny Týnuš Třešničkové vzbudily vlnu zlostných komentářů! Čím youtuberka hatery tolik provokuje?
Simona přišla o vlasy a její tělo hyzdí jizvy po popáleninách! Vše kvůli fotce na facebook

Autor: bin

Diskuze