Jiřina Bohdalová - 1
Zdroj: Profimedia
Co je moc, to je moc

TAKOVÁ DRZOST: Jiřinu Bohdalovou naštvali pohřebáci! Prý má zdravotní problémy

Herečka Jiřina Bohdalová (86) se měla zúčastnit veletrhu pohřebnictví, kde měla předčítat z knihy. Kvůli údajným zdravotním problémům za ni však musela zaskočit Bára Štěpánová (57). Jiřina Bohdalová se teď na pořadatele zlobí. Vše bylo jinak!

6 fotek
Na Dušičky se konal veletrh pohřebnictví, na kterém měla v dopoledních hodinách vystoupit jako host herečka Jiřina Bohdalová (86). Jejím úkolem zde bylo předčítat z knihy. Ale nakonec nedorazila! Místo ní narychlo zaskakovala Bára Štěpánová alias babeta Hesová z Ordinace v růžové zahradě 2.

Organizátoři veletrhu následně sdělili, že důvodem neúčasti Bohdalové jsou zdravotní problémy. „Paní Bohdalová nedorazila, téma veletrhu jí nevyhovovalo a necítila se dobře,“ řekl pro Aha! Ředitel Výstaviště Ondřej Matouš. Herečku však velmi naštvalo, že z ní dělají nemocnou.

„Bylo by dobré, kdyby organizátoři říkali pravdu. Nejsem nemocná. O akci jsem věděla měsíc dopředu, ale stále jsem čekala, až mi pošlou podklady, co tam mám přednášet. Bohužel mi je poslali až po mé urgenci a pozdě večer před tím, než jsem tam měla jet. Jsem ještě stará škola, mám ráda věci připravené, a ne šité horkou jehlou. Proto jsem se omluvila,“ uvedla vše herečka na pravou míru.

Nakonec šel Matouš s pravdou ven. „Je ale pravda, že jsme jí dodali pozdě materiály, ze kterých měla předčítat. Mluvili jsme spolu večer před začátkem výstavy, kdy jsme se domluvili, že se nezúčastní,“ řekl.

Autor: mk

Diskuze