Tak to se povedlo

Video: Shrbený děda vběhl na hřiště a neuvěřitelnými kousky ztrapnil všechny fotbalisty

Tak to je gól. Francouzský freestyle fotbalista si pěkně vystřelil z mladých fotbalistů. Podívejte se, jak se mu to povedlo.

Séan Garnier je rodák z Francie, který se snad narodil s míčem u nohy. Tenhle třicetiletý fešák má za sebou mistrovství světa ve freestyle fotbalu v Brazíli, kde byl jak jinak úspěšný. Stal se tváří světoznámé značky Redbull a ve své zemi je opravdu oblíbený.

Francouzi jsou známí tím, že jejich humor je hodně suchý, ale tento krasavec opravdu překvapil. Se svým týmem vymyslel pěknou past na mladé fotbalisty.

Séan se přestrojil za pomocí maskérů za starého dědu, který by si hrozně rád zahrál fotbal. Ze začátku kluky dost trápí svou hranou nešikovností, ale pak jim dá co proto. Jeho parádní kousky s míčem nikdo nestíhal. Obecenstvo, hlavně děvčata, bylo opravdu v šoku.

Kreativita a fantazie Séanovi opravdu nechybí. Kombinací tance a fotbalu předvedl opravdovou show, na kterou mladí fotbalisté jen tak nezapomenou. Hold se nevyplácí odsoudit někoho, bez toho, aniž byste ho poznali.

Autor: nn

Diskuze