Bratislava Fashion Days 2019 - 5
Zdroj: Profimedia
Provokace vítána

Takhle se teď budou oblékat Slovenky: Porost a díry jsou in!

Bratislava Fashion Days 2019. Takový nese název bratislavská módní akce. Hned zpočátku veřejnost šokovala provokatérka Alex Wortex, která přišla de facto nahá. Oblečení na sobě sice měla, ale skrz díry toho bylo vidět víc než dost.

4 fotky
Alex Wortex je na Slovensku známá provokatérka, která se snaží veřejnost šokovat v pravidelných intervalech. Nedávno si a svém Instagramu před kamerou oholila hlavu. Mohla si oholit COKOLI jiného, ale bohužel zvolila hlavu.

S holou lebkou, zarostlým podpažím a vaginou se vydala na bratislavské dny módy, kde se hrdě vystavila před hladové fotografy. Oblečená byla jen do síťovaných punčocháčů, v nichž měla zastrčené žiletky. Nechybělo jí boa kolem krku. 

Na významnou událost ji doprovodil bratr v tangách, šusťákovém cosi a kovbojském klobouku. Maminka na oba sourozence musí být zákonitě pyšná, jelikož originálnější děti zajisté nikdo nikde nemá. Možná, že Alex s bratrem Martinem chtějí udat módní trendy následujících let, jinak si jejich extravaganci snad nikdo nedokáže vysvětlit.

Zapříčiní "chlupatý leden", že se ženy úplně přestanou holit?
Reportáž z módní přehlídky: Návrhář Michal Marek nechal ožít své noční můry

Autor: Han

Diskuze