Veronika Kubařová
Zdroj: TV Nova
Bude se na co dívat!

Takhle Veroniku Kubařovou neznáte. Krásná herečka se nestydí ukazovat dokonalé křivky!

Veronika Kubařová (29) je bezpochyby jednou z nejkrásnějších českých princezen. A tak, když nadějná herečka hodí stud za hlavu a odhalí své sexy křivky, je se opravdu na co koukat!

6 fotek
Veronika je nejen velmi sympatická, nadějná a talentovaná herečka, ale především je to také krásná žena, která nenechá snad žádného muže klidným. Veronika navíc není žádná stydlivka. Když to její role vyžaduje a ona v tom vidí smysl, nebojí se odhodit přebytečné svršky a ukázat se v celé své kráse. Což není vůbec nic proti ničemu, protože jak můžete na fotkách vidět, Veronika se nemá vůbec za co stydět!

Herečka exceluje nejen na prknech, co znamenají svět, ale má za sebou i řadu filmových a televizních rolí. První významnější filmovou roli získala v Rafťácích a do podvědomí diváků se zapsala také díky vztahu s režisérem snímku Karlem Janákem. Verča je oblíbenou herečkou díky své bezprostřednosti a talentu.

Nyní se na ni mohou její fanoušci těšit v novém kriminálním seriálu Specialisté, kde se Veronika objeví. Seriál, který vypráví napínavé a emociální příběhy týmu čtyř vyšetřovatelů je plný napětí a dramatických situací od začátku až do konce.

Na pilotní díl seriálu Specialisté se můžete podívat už v pondělí 16. ledna ve 20.20 na TV Nova.

Autor: mic

Diskuze