To je ale herečka!

VIDEO: Zpěvačka se změnila herečku! Madonna zkolabovala na koncertu při vzpomínce na Davida Bowieho

Když se v pondělí celý svět dozvěděl, že odešla jedna z hudebních legend, všichni byli v šoku. Hned ale bylo jasné, že se najde spousta lidí, kteří se budou snažit na slávě britské hvězdy přiživit.

Poctu slavnému zpěvákovi zveřejnila na svých sociálních sítích spousta celebrit, které ovlivnil, ne každý se však při tom zachoval jako Madonna, která ihned po oznámení Bowieho smrti začala na svůj Twitter přidávat prohlášení, jak jí změnil život a společné archivní fotografie. Což by nebylo tak hrozné, kdyby těmito příspěvky nedělala nepokrytě reklamu na své právě probíhající Rebel Heart Tour.

Dalo se tedy čekat, že k nějakému excesu dojde i na samotném turné. Během úterního koncertu v Houstonu sedmapadesátiletá zpěvačka složila Bowiemu „emotivní“ poctu. Po opětovném srdceryvném prohlášení, že jí Bowie změnil život a byl prvním rebelským srdcem (Rebel heart – název jejího turné), které ji zaujalo, zazpívala jeho známou píseň Rebel Rebel.

Na pódiu se svíjela jako běžně na svých koncertech a na konci písně předvedla zlatý hřeb své herecké kariéry – nervový kolaps způsobený smutkem po smrti známé hvězdy. Několik vteřin ležela „v slzách“ na zemi na pódiu. Myslíme, že by filmoví kritici měli zbystřit, tento výkon by si zasloužil Oscara!

Autor: mkr

Diskuze