Nový videoklip

Tahle kráska z Ordinace teď zpívá: Kvůli sexy klipu málem zmrzla

O Petře Pudové nebylo sice v posledních měsících příliš slyšet, rozhodně ale nezahálela. Krásná zpěvačka totiž intenzivně pracovala na novém albu. A nejen to! Nyní vydává videoklip k singlu „Don’t Forget My Name”.

19 fotek
Do povědomí širší veřejnosti se dostala sice díky roli Angeliny Kodatové z veleoblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, herectví ale již dávno pověsila na pomyslný hřebíček. Petra Pudová se totiž rozhodla intenzivně věnovat své pěvecké kariéře. Téměř rok strávila přípravou a realizací svého debutového alba Say it Out Loud a nyní vydává klip k hitu Don’t Forget My Name.

“Klip jsem původně zamýšlela natočit k jiné písni, ale jelikož jsem začala spolupracovat se skvělými tanečníky, song „Don’t Forget My Name” byl vzhledem ke své živelnosti a údernosti, první volbou,” svěřila se Petra, která už ale nyní ví, že rozhodně nepůjde o poslední klip k písni z tohoto alba. Přála by si ho totiž natočit ke všem písním. A jak probíhalo natáčení? “Podařilo se nám jako posledním získat pronájem jedné haly v Pragovce a to před jejím vybagrováním. Přípravy začaly už odpoledne, ale točit se začalo kvůli tmě až večer. Točilo se do ranních hodin. Tu noc bylo až mínus osm stupňů, takže pro všechny to bylo extrémně náročné a já i tanečnice, které jsme byly polonahé, jsme cítily totální promrzlost až na kosti, že bylo téměř nemožné s jednotlivými končetinami pohnout,” prozradila Petra Pudová.

Nejedná se rozhodně ale o její první klip. Před tímto natočila ještě jiný, a to k písni One Last Time. Talentovaná zpěvačka se nechala slyšet, že do budoucna se vůbec nebrání textu v češtině.

Petru Pudovou si fanoušci pamatují především z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. “Tam se moje role objevovala přes rok, takže díky tomu mě lidé nejvíce vnímají z této pozice, než z jiných rolí nebo jako zpěvačku. Hodně lidí má dobrou paměť, i když někdy neví kam zařadit nebo se díly i opakují, tak vědí rovnou. Ale stále se stává, že mě lidi osloví a buď mají pocit, že se známe, ale neví odkud nebo přímo vědění, že to je ta Angelina, které sváděla doktora Mázla,” uzavřela Pudová.

Autor: Han

Diskuze