Katarína Knechtová - 3
Zdroj: Nova.cz
Přirozená krása

Takhle Katarínu Knechtovou neznáte: Porotkyně SuperStar se fanouškům ukázala bez make-upu. Nestačili zírat!

18. 3. 2018

Zpěvačka a skladatelka Katarína Knechtová oslavila před pár dny narozeniny. Když ji fanoušky vidí v SuperStar, jen málokdo by jí hádal její věk. Tam se ale na ní vyřádí profesionální tým maskérů. Jak ale vypadá, když všechna líčidla zmizí?

6 fotek
Od února na televizi Nova běží nová řada pěvecké show SuperStar. Do poroty tentokrát kromě ostříleného pardála Pavola Habery (55) usedli i tři další zpěváci. Těmi jsou Ben Cristovao (30), Matěj Ruppert (40) a Katarína Knechtová (37), která je ozdobou celé poroty.

Bodejť by ne, říkáte si? Vždyť má během natáčení Katarína kolem sebe tým vizážistů, kteří umí vykouzlit hvězdný vzhled úplně každému? Nános líčidel udělá své a zdánlivě nepřitažlivá žena se stává kráskou k pohledání... To ale není případ krásné Kataríny!

Ta oslavila ve středu narozeniny, a tak chtěla veřejně poděkovat všem, kdo jí popřáli. S poděkováním zveřejnila i fotku, na které je nenalíčená. A markantní rozdíl oproti tomu, jak ji znají diváci z televize, to rozhodně není. i když možná trochu. Zatímco v SuperStar je za tu sexy zpěvačku, na fotce působí jako křehká bytost s andělskou tvářičkou, kterou jí mohou závidět o mnoho mladší ženy.

SuperStar sledujte každou sobotu ve 20,20 hodin na Nově!

Autor: bin

Diskuze