Ester Ledecká
Zdroj: Profimedia
Jak modelka!

Takhle jste ji ještě neviděli: Ester Ledecká ukázala FOTO, kde je úplně nahá! A ta póza...

Lyžařka a snowboardistka Ester Ledecká (22) si ze ZOH v Jižní Koreji odváží dvě zlaté olympijské medaile. Ester většinou vídáme na fotografiích ze svahu nebo stupňů vítězů, ale takhle ji viděl málo kdo!

11 fotek
Ester Ledecká přepsala dějiny olympijských her a jako první žena v historii získala dvě zlaté medaile na jedněch hrách ve dvou odlišných sportech – na lyžích a na snowboardu. Nejen její rodiče jsou na ni pyšní, ale rovnou celé Česko!

Dvojnásobná zlatá medailistka, kterou už v pondělí v 16 hodin na Staroměstském náměstí přivítají čeští fanoušci, je teď miláčkem národa. A obdiv sklízí i v zahraničí! Píše se o ní prostě všude! Jak by také ne, když se díky zisku zlatých medailí na ZOH 2018 ve dvou odlišných sportech, zapsala do dějin.

Ester fanoušci znají především z fotografií ze svahu nebo stupňů vítězů, vždy v závodním overalu. Ale viděli jste ji už takhle? Ester na svůj Instagram před časem zveřejnila fotografie ze svého dětství z roku 1999. Je na nich u moře tak, jak ji pánbůh stvořil. Podle té pózy si ale možná rodiče tehdy tipovali, že bude spíše modelkou.

Autor: mk

Diskuze