Meghan a Harry ukázali prvorozeného syna
Zdroj: Profimedia
Šťastní rodiče

Takhle Harry žertoval o synovi. Meghan se popadala za břicho

V pondělí v ranních hodinách se narodil syn prince Harryho (34) a Meghan Markle (37). Malému chlapečkovi dali jméno Archie. Celá Británie slaví a oba rodiče jsou dobře naladění. Před kamerou princ Harry dokonce neváhal o svém synovi žertovat.

9 fotek
Fanoušci z celého světa netrpělivě čekali, kdy princ Harry a vévodkyně ze Sussexu představí svého syna světu. Stalo se tak ve středu na hradě Windsor. Oba rodiče zářili štěstím a Harry neváhal o svém synovi zažertovat přímo před kamerami.

Právě před objektivem byl Harry, držící malého Archieho, požádán aby ukázal více jeho tvář. „Víte, on má tak trochu tvář všude,“ zažertoval princ a narážel přitom na to, že jeho potomek zatím žádné vlasy nemá.

„Má tu nejlepší povahu. Je velmi klidný,“ pronesla Meghan. „Tak to teda nevím, po kom to má,“ podotkl Harry. První syn vévody a vévodkyně ze Sussexu se narodil v pondělí v 5:26 ráno a vážil 3,2 kilogramů. Porodit ho měla Meghan v londýnské nemocnici v Portlandu. Meghan si do poslední chvíle přála domácí porod, který se nakonec nekonal. Informace přinesl Daily Mail.

Autor: Han

Diskuze