Agáta Prachařová, Jakub Prachař, Diana Mórová
Zdroj: Profimedia, Instagram
Rozvod na spadnutí

Také není svatý! Na Prachaře chodí udání. Byl Agátě NEVĚRNÝ s touhle porotkyní?

Agáta Prachařová (33) a Jakub Prachař (35) mají podle všeho krizi v manželství. Všimnout si toho lze zejména podle chování obou aktérů na sociálních sítích. Už minulosti se proslýchalo, že Agáta ráda přespí v cizí posteli. Právě ona na sociální síti nyní zveřejnila udání, podle kterého se měl nevěry dopustit i Jakub.

Zpočátku to byla láska jako trám. Nyní se začíná spekulovat o tom, že manželství Agáty Prachařové a Jakuba Prachaře má trhliny. Ostatně nebylo by tomu poprvé.

V minulosti měla Agáta Jakuba údajně podvádět. Jakub dokonce chtěl podstoupit testy otcovství, jelikož si nebyl jist, že dcera Mia je jeho. Jelikož prý nebyla nevěrná jednou, důvěra ve vztahu byla hodně narušená.

V současnosti pár zažívá další krizi. Jakub úplně zmizel z jejího Instagramu a modelka se začala upínat jen na děti. „Když se všechno hroutí, vím, že nejsem na světě sama. Nevím, co bych bez těchto dvou dělala,“ píše na sociální síti.

Krizi napovídá i to, že Prachař trávil Zelený čtvrtek s kamarády v Anglii a po návratu do Česka se za rodinou rozhodně nevydal. Reakce Agáty na sebe nenechala dlouho čekat. Pod svatební fotku napsala „rozejít se na výročí umí málokdo.“ Posléze to ale smazala.

Nakonec si ale přeci jen řekla, že bude manžela prostřednictvím Instagramu konfrontovat a zveřejnila sms, kterou dostala od neznámého příjemce. Hovoří se v ní, že jí měl být Jakub nevěrný během talentové soutěže, kterou nejdříve moderoval a v dalších ročnících si vyzkoušel roli porotce. Incident se měl odehrát dva až tři roky dozadu v Bratislavě.

„Tu noc spal v hotelu, kde jsem pracoval a ráno, když ho čekalo auto, aby ho odvezlo na vlakovou stanici, tak stále nešel. Šel jsem nahoru k pokoji jen zaklepat, že je auto ready a slyšel jsem zvuky. Samozřejmě ženské a víme asi oba, o jaké zvuky se jednalo. Později přišel k autu a odjel. O pár minut později odcházela z pokoje Diana M. Šla o poschodí výš nad recepcí a dolů přišla po schodech, asi aby to bylo nenápadné,“ píše Agátě tajný pisatel.

I člověku, který pořad viděl jednou dojde, že jméno Diana M. může v celém znění být Diana Mórová. Právě ta ve zmíněné soutěži seděla s Jakubem v porotě. 

O tom, zda neznámý pisálek píše pravdu nebo chce jen Agátě způsobit bolest, můžeme spekulovat. „Krásný sms mi chodí. Už mu raději nic nepiště,“ vzkazuje modelka veřejnosti. Kde je pravda, a jak moc je jejich manželství v troskách, ví jen oni dva. Celé znění udání si můžete přečíst v galerii.

5 důvodů, proč se radovat z nevěry
Co vše je nevěra: Představujeme OSM základních typů!

Autor: Han

Diskuze