Mortal Cabinet
Zdroj: oficiální zdroj
Podřízne Řezník Hausera?

Také je vám špatně? Tři z nejodpornějších grázlů hudební scény se spojili ve společném hnusu

Brutalita, krev, zvratky a nedostatek kvality v jakémkoliv slova smyslu. To provází hudební projekt Mortal Cabinet, za kterým stojí "zpěváci", kteří už podle svých jmen nemohou být normální.

8 fotek
Mortal Cabinet je hudební projekt, který sdružuje tři frontmany kontroverzních žánrů, jakými jsou black metal, electronic body music a horror core.

František Štorm z Masters Hammer, Samir Hauser z Vanessy a Řezník z projektu Sodoma Gomora vytvořili společně se světově proslulým producentem Johnem Fryerem (produkoval například Nine Inch Nails, Swans, Depeche mode, Cradle od Filth) album „Necrotica.“

Singl a videoklip ke skladbě „Černý myslivec“ bude mít premiéru 25 října. Mortal Cabinet pokřtí svoje první album 28.11 v pražském Rock Café.

Album „Necrotica“ vychází 13. října pod hlavičkou labelu ZNK666 a objeví se na něm 12 skladeb, které jdou napříč zmíněnými žánry. Na nechutný projekt se podařilo skupině vybrat témeř půl milionu a teď přichází s výsledkem. Je šokující a znepokojující, kolik fanoušků tihle odporní lidí mají.

 

Autor: pul

Diskuze