Keira Knightleyová porodila
Zdroj: Profimedia
Keira Knightleyová porodila
Druhé dítě

Tak vypadá chvíli po porodu? Keira Knightleyová překvapila fanoušky

Britská herečka Keira Knightleyová se raduje z druhého potomka! S manželem Jamesem Rightonem zatím neprozradili jméno dítěte ani to, jestli se narodil chlapec či dívka. Herečka si soukromí střeží, že porodila, se fanoušci dozvěděli, až když ji načapali bulvární fotografové.

Keiru s manželem, který je známým hudebníkem, nachytali fotografové, jak se prochází ulicemi Londýna. James tlačil kočárek, Keira držela v ruce dudlík. Fanoušci se tak vůbec poprvé dozvěděli, že herečka už porodila. A hned je zaujalo, jak svěží vypadá a že na ní nedávné těhotenství není skoro znát.

 

Pár už má tříletou holčičku Edie, teď se raduje z dalšího přírůstku do rodiny. Zatím ale neprozradil, jestli má Edie bratříčka či sestřičku. Že je herečka známá rolemi v Pirátech z Karibiku či v Lásce nebeské těhotná, se svět dozvěděl v květnu, kdy to již na Keiře bylo vidět.

 

Keira v lednu prozradila, že mateřství je největší výzvou jejího života a že má stále strach, že svojí dceru zklame. Třiačtyřicetiletou hvězdu přitom na začátku kariéry trápily psychické problémy, když se těžce sžívala se slávou a s náhlým zájmem o svou osobu.

 

"Myslím, že ženy nejsou adekvátně doceněny za fyzický a emocionální maraton, kterým procházejí, když se stávají matkami. Já pocházím z privilegovaného prostředí, mám neuvěřitelnou podporu, měla jsem neuvěřitelné štěstí v kariéře, mohu si dovolit dobrou péči o dítě, ale stejně to pro mě je zatraceně složité," nechala se podle deníku The Sun před časem Knightleyová slyšet.

 

 

Jak vypadat pár hodin po porodu skvěle jako Kate? Známe její tajemství
TEST: Měly byste mít u porodu partnera?

 

Autor: vbo TN.cz

Diskuze