Emma Watson - 3
Zdroj: oficiální zdroj
Kouzelná proměna

VIDEO: Emma Watson jako krásná Bella? Takhle bude vypadat v nové pohádce Kráska a zvíře!

V příštím roce se dočkáme Krásky a zvířete - v hlavní roli s Emmou Watson (26). Jak velkou změnou pro roli Belly herečka prošla?

9 fotek
Oblíbená animovaná Disney pohádka Kráska a zvíře se konečně dočkala muzikálového provedení. Hlavní roli, krásku Bellu, ztvárnila oblíbená britská herečka Emma Watson známá především ze série o kouzelníkovi Harry Potterovi. Zatímco tam si zahrála nenápadnou šprtku, tentokrát ji na plátnech kin uvidíme jako překrásnou dívku Bellu.

V prvním oficiálním traileru se objevují záběry pohádkového zámku, kde Bella žije. Na prostředím interiérů si tvůrci dali opravdu hodně záležet. Všechno působí naprosto věrohodně a stejně kouzelně jako v původní kreslené pohádce. Na konci traileru padne oko kamery na rudou růži, po které Emma sáhne. Jen na okamžik lze zahlédnout její tvář.

Vypadá to, že tvůrci filmu Kráska a zvíře chtějí diváky napínat do poslední chvíle. Všechny totiž zajímá, jakou změnou Emma prošla pod rukama šikovných maskérů. Kdy se herečka ukáže v celé své kráse postavy Belly? V našich kinech v březnu roku 2017!

Autor: prask vsa

Diskuze