Sex ve městě 2
Zdroj: Archiv TV Nova
Do třetice všeho dobrého

Tak tohle nikdo nečekal: Fanoušci Sexu ve městě můžou slavit! Chystá se pokračování

Jak vlastně pokračuje vztah Carrie Bradshawové a pana Božského? Stále si sexy Samantha užívá života plnými doušky nebo se i ona zamilovala a nakonec usadila? Mysleli jste si, že se to už nikdy nedozvíte a čtyřem hrdinkám Sexu ve městě odzvonilo? Tak to jste na omylu. Tvůrci tohoto kultovního seriálu si pro své fanoušky připravili skvělé vánoční překvapení!

Ano, je to tak. Oblíbená čtveřice se vrací na plátna kin, a to v plné síle! Informace o připravovaném filmu se objevila v čase Vánoc, a tak se dá vskutku mluvit o vánočním dárku pro ty, kteří již nějaký čas sledují milostné peripetie těchto kamarádek.

Podle magazínu Radar Online všechny hlavní hrdinky oficiálně podepsaly účast na Sexu ve městě 3, smlouva je hotová a scénář byl všemi schválen. Nemuselo tomu ale tak být. Říká se, že hvězda Sarah Jessica Parker nechtěla být součástí dalšího pokračování. Nedokázala se prý ztotožnit s myšlenkou ukazovat hlavní postavy v pokročilém věku. To sedí i k její postavě Carrie, která chtěla být za každou cenu šmrncovní a šik.

Kritici nebyli k filmovému zpracování v minulosti příliš shovívaví, přesto si ale filmy získaly srdce miliónů fanoušků, které zpráva o pokračování zaručeně potěší. Co čeká nerozlučné kamarádky a v jakých super outfitech se nám tentokrát představí, se ale dozvíme asi až s prvním trailerem.

ČTĚTE TAKÉ:
Alkoholismus, tři rozvody i změna orientace! Podívejte se, co dnes dělají představitelky kultovního Sexu ve městě!

Autor: mic

Diskuze