Thomas Markle - 1
Zdroj: Profimedia
Ten se jen tak neuklidní

TAK TOHLE JE MOC: Otec vévodkyně Meghan začal vyhrožovat královské rodině! Čeho tím chce dosáhnout?

Příbuzné si nevybíráme a jejich chování leckdy neovlivníme. To ví i vévodkyně Meghan (36), která má na triku svému zhrzeného otce. Ten už své chování ale dohnal do extrému a začal hrozit!

6 fotek
Královská rodina šílí z Thomase Markela. začalo to tím, že nešel na svatbu a pokračovalo jeho veřejnými stesky o tom, jak ho Meghan a zbytek vznešené rodiny ignoruje.

A právě jeho veřejné výlevy jsou to, z čeho vstávají Meghan, královně a dalším chlupy na těle. Taková ostuda! Meghanin otec je natolik zaslepený svojí ješitností, že mu nevadí, když dělá své dceři ostudu před celým světem. Ba naopak! „Nepřestanu poskytovat rozhovory do médií, dokud se mnou nezačnou komunikovat!“ prohlásil vévodkynin otec.

Marklea totiž před časem přestalo bavit, když o něm média psala jako o asociálovi, který se straní lidem. když ale vystrčil hlavu z ulity, královské rodině se to nelíbilo. A tak jeho uražená ješitnost spolu se steskem po milované dceři učinily své. Jak to tedy vypadá, Meghan se dříve neb později bude muset svému otci ozvat, jinak bude dělat ostudu dál a možná i větší než dosud.
 

Autor: bin

Diskuze