To je nehorázné...

TAK TO JE VRCHOL! Používáte na dovolené hotelový trezor? Odteď už tam nedáte ani korunu!

Dovolená má být oázou odpočinku, klidu a pohody. Jenže opačný zážitek si odvezl ze svého výletu kanaďan Brad Reid, který na pobyt v hotelu asi jen tak nezapomene.

Představte si, že si vyrazíte na dovolenou, ubytujete se v luxusním hotelu, a chcete si užít pohodové volno. Brad nechtěl vyrazit na pláž, aniž by si nechal na pokoji jen tak ležet svoje osobní cennosti, proto se rozhodl využít hotelového trezoru, a uložit je tam. Jenže když se vrátil, došlo mu, že už si nepamatuje heslo, které původně zadal.

A tak mu nezbylo nic jiného, než se obrátit na recepci hotelu o pomoc. Jaký šok ale zažil, když mu dívka oznámila, že stačí zadat několik nul, aby se trezor otevřel. Pak si mohl znovu změnit heslo, které ale vlastně nemělo žádný smysl!

Stačilo tedy do trezoru zadat pár nul, a všechny Bradovi cennosti si mohl kdokoli odnést. "Jestli si chcete nechat v hotelovém trezoru svoje cennosti, radši si to dvakrát rozmyslete," řekl muž pro The Sun. A aby ukázal, že si nic nevymyslel, sdílel video s trezorem i na internetu, kde se okamžitě stalo virálem, který vidělo více jak 1,5 milionu lidí. A vyjádření vedení hotelu? Ticho po pěšině...

Autor: lor

Diskuze